Rezervace brigády v Agentuře STUDENT přes mobilní aplikaci

Pro Agenturu STUDENT jsme vytvořili a uvedli do provozu mobilní aplikaci Agentura STUDENT. S pomocí této appky mohou brigádníci obsazovat brigády velmi pohodlně, rychle a přehledně. Jednoduché uživatelské rozhraní dovoluje výběr brigád pomocí kalendáře, snadno tak pracovník vidí na který den má již naplánované směny a na který den je k dispozici nabídka. Jedna z hlavních výhod aplikace jsou notifikace, díky kterým se brigádníci dozví o nových nabídkách okamžitě. Reakce uživatelů jsou tudíž mnohem rychlejší ve srovnání s dosavadními komunikačními kanály (e-mail, SMS, telefon). 

 

Pan Jareš, provozní manažer společnosti Agentura STUDENT s.r.o., k tomu říká:

“Naším cílem je poskytovat nadstandardní služby nejenom našim zákazníkům - firmám, kteří si u nás služby zajištění pracovníků objednávají, ale i brigádníkům, kteří pro nás pracují. Bez nich bychom nemohli fungovat. Nová mobilní aplikace je jeden ze způsobů, jak jim zpříjemnit práci pro Agenturu STUDENT. Velmi se těšíme na jejich podněty, abychom mohli mobilní aplikaci dále vylepšovat.”

 

Agentura STUDENT nabízí brigády nejen pro studenty v Praze a okolí od roku 1994. Ročně zaměstná více než 4000 brigádníků a obrat již přesáhl 200 mil. Kč.

Od roku 2008 jí k rozvoji pomáháme s naším software pro agentury práce, v roce 2017 jsme vytvořili jejich web včetně části pro brigádníky eBrigády a pro firmy eObjednávky. Letos jsme vyvinuli mobilní aplikace pro mobilní telefony Google Android.

Sdílejte článek dál