Personální informační systém

Pracovní smlouvy, kontrakty, subdodavatelé. Stafio jako personální program odlehčí vaši administrativě, takže papírování spojené se zaměstanci a dodavateli už nezabere celé dny.

Personalistika

Pracovní smlouvy, kontrakty, subdodavatelé. Stafio jako personální program odlehčí vaši administrativě, takže papírování spojené se zaměstanci a dodavateli už nezabere celé dny.

Generování smluv

HPP, DPČ, DPP? Stafio vám připraví jakoukoliv pracovní smlouvu na pár kliků. Umí i hmotnou odpovědnost a další.

Elektronické podpisy

Ověřte uchazeče o práci digitálně a veškerou dokumentaci mu pošlete třeba mailem. Dnes už nemusíte tisknout.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba ohlídat, že se blíží konec platnosti lékařské prohlídky.

Jak vám zjednodušíme personalistiku?

Pracovní smlouvy a mzdové výměry

Stafio každému novému zaměstnanci připraví smlouvu podle šablony, takže to nemusíte dělat ručně. Uchazeč vyplní údaje a Stafio se postará o zbytek. Umíme HPP i jiné pracovní poměry. U DPP automaticky ohlídáme omezení do 10 000 Kč/měsíčně a  300 hodin/rok stejně jako hodinový fond u DPČ.

Digitalizace smluv

Propojte Stafio s elektronickými signpady, které zvládnou biometrické podpisy, a zbavte se papírových smluv. Stafio umožňuje archivaci smluv dle platné legislativy, takže tisknout už nepotřebujete nic. 

Lékařské prohlídky a další administrativa

Náš personální systém pohlídá platnost zdravotních průkazů, lékařských prohlídek nebo VZV. Automaticky vás upozorní na blížící expiraci a může pracovníkovi zakázat naplánování směny, dokud se dokument neobnoví.

Kompletní dokumentace bez práce

Mzdové výměry, hmotná odpovědnost a další dokumenty, které jste doteď každému připravovali ručně zvládne Stafio vygenerovat automaticky a rovnou poslat druhé straně. Úpravy zvládnete raz dva.

Víc kontraktů naráz

Ve Stafiu může mít pracovník více platných smluv na více společností. Problém nám nedělají ani kontraktoři a externí spolupracovníci na živnostenský list. Stačí smlouvám nastavit prioritu a dál už se nemusíte o nic starat.

Naše REST API integrujeme kamkoliv

Máme zdokumentované a otevřené REST API, díky kterému nemáme problém připojit jakékoliv aplikace. Rozumíme si i s Integromatem nebo platformou Zapier. Leady tak mohou téct z Facebooku nebo odjinud. Naplánujte si demo, při kterém vám všechny možnosti Stafio ukážeme.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet