HR řešení na míru

Šetřete síly a energii svému HR. Pomůžeme vám zautomatizovat nábor od prvního kontaktu s uchazečem po uzavřenou smlouvu. Jak? Třeba automatizovanou komunikací.

3 minuty

Tolik v průměru ušetříte u každého uchazeče, protože ho nebudete muset založit ručně.

+ 21 % spolehlivost

Díky automatizované komunikaci už se vám nestane, že zaměstnanec nepřijde na směnu nebo uchazeč na pohovor.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba převzít kontakt z leadového formuláře na Facebooku nebo připomenout schůzku.

Jaká řešení na míru nabízíme?

Náborové weby

Na Stafio je možné napojit náborový web. O jeho vytvoření se rádi postaráme od zadání přes SEO, copywrigint, grafický návrh nakódování až po napojení na Stafio. Specializujeme se zejména na řešení s vysokým stupněm automatizace, jaký popisujeme v případové studii STORE INVENT.

Portálová řešení

Nad Stafio je možné vyvinout i vysoce specializovaná portálová řešení, např. pro objednávky HR služeb. Pro Agenturu STUDENT jsme vyvinuli a provozujeme webové rozhraní, přes které jejich zákazníci objednávají pracovníky na směny a schvalují jejich docházku. Takové portálové řešení zvyšuje komfort HR služeb poskytovaných agenturou práce a přispívá k efektivitě HR procesů.

Aplikace pro pracovníky a koordinátory

Na základě Vašich požadavků Vám vyvineme i mobilní aplikaci pro pracovníky. Aplikace může obsahovat rezervaci směn, přehled odpracovaných hodin nebo např. mzdu k vyplacení. Takovou mobilní aplikaci používá např. Agentura STUDENT.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet