Elektronické podpisy v HR

Stále podepisujete HR papíry ručně a offline? Zaveďte do firmy elektronické podepisování pro HR, vyhněte se chybám a ušetřete hodiny času každý měsíc.

od 390 Kč/měsíc

Online papírování

Tolik v průměru ušetříte u každého uchazeče, protože ho nebudete muset založit ručně.

9 z 10 dokumentů

Jde podepsat vzdáleně v naší aplikaci, takže nebudete muset tisknout ani stránku papíru.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba převzít kontakt z leadového formuláře na Facebooku nebo připomenout schůzku.

Jak vám vyřešíme elektronické podpisy?

Elektronický podpis přímo v aplikaci

Už si nemusíte s každým brigádníkem nebo zaměstnancem dávat schůzku jenom kvůli podepisování smluv. Díky změnám legislativy to nyní jde bez papírů rovnou ve Stafiu.

Návrh smlouvy už nemusíte tisknout

S aplikací Stafio je snadné poslat zaměstnancům nebo brigádníkům veškerou dokumentaci elektronicky přímo do telefonu. Následně ji pracovníci mohou snadno projít a odsouhlasit.

Naše REST API integrujeme kamkoliv

Máme zdokumentované a otevřené REST API, díky kterému nemáme problém připojit jakékoliv aplikace. Rozumíme si i s Integromatem nebo platformou Zapier. Podepsané dokumenty si tak můžete uložit kdekoliv. Naplánujte si demo, při kterém vám všechny možnosti Stafio ukážeme.

Dvoufaktorové ověření

Klademe důraz na bezpečí vás i vašich zaměstnanců. Proto je možné pro podpisy nastavit dvoufázové ověření, abyste měli jistotu, že smlouvu podepsal skutečný člověk.

Podepisujte v souladu s legislativou

Zákoník práce klade přesné podmínky, jak je možné doručit pracovní písemnosti. Díky novele z roku 2023 je možné drtivou většinu HR agendy digitalizovat díky tomu, že na podpis stačí prostý elektronický podpis.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet