Mzdový program

Je jedno, jestli vystavíte 50 faktur nebo 500. Náš mzdový program si poradí s jakýmkoliv objemem. Pokročilé funkce vám umožní přepnout výplaty a vše kolem nich na autopilota.

Platební autopilot

Umíme se propojit s vaším bankovním účtem a po vašem schválení automaticky zaplatit mzdy a faktury.

Detailní výpočty

Stafio spočítá mzdy a faktury do poslední koruny. Příplatky, nemocenské, dovolené – vše zohledníme, takže máte klid.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba ohlídat zálohy za zaměstance, abyste nedostali pokutu.

Jak vám zjednodušíme mzdy a fakturaci?

Výplata mzdy hned po směně

Peníze na ruku hned po směně? S naším řešením to není problém. Při účtování si poradíme i se zdravotními a sociálními odvody. Automaticky dopočítáme zákonné minimum.

Hlídání dovolených nebo nemocenské

Dovolené výplaty nerozhodí. Automaticky evidujeme i nemocenské a další náhrady, abyste byli v obraze.

Samofakturace pro OSVČ

Pracují pro vás subdodavatelé na živnostenský list a jejich faktury neobsahují všechny náležitosti? Nevadí, Stafio vystaví v rámci samofakturace faktury za subdodavatele, hromadně jim je pošle a i zaplatí. Tuto formu práce můžete kombinovat i s libovolnou pracovní smlouvou.

Fakturace za práci

Pro pracovní agentury má Stafio připravené automatické generování faktur dle zadané docházky. Pár kliky tak vytvoříte fakturu zákazníkovi dle zadané docházky.

Pořádek v příplatcích

Extra odměna za práci v noci, o víkendu nebo ve svátek? Jiná mzda v různých pobočkách? Všechna pravidla už nemusíte nosit v hlavě. Naše aplikace vše zahrne do výpočtu mezd, takže máte klid a zaměstanci také.

Strhávání exekucí a insolvencí

Exekuce a insolvence jsou bohužel u pracovníků stále častější, a proto je Stafio automaticky strhává ze mzdy před výplatou. Poradí si i se souběhem několika exekucí a následnou výplatou peněz exekutorovi, nebo insolvenčnímu správci.

Hotovostní i bezhotovostní platby

Připravené mzdy odešlete hromadným příkazem k úhradě na pár kliků. Poradíme si i s dočasnými platebními kartami nebo s výplatou v hotovosti. Platit můžete i faktury dodavatelů nebo třeba deponované peníze exekutorům.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet