CRM a nábor (ATS)

Šetřete síly a energii svému HR. Pomůžeme vám zautomatizovat nábor od prvního kontaktu s uchazečem po uzavřenou smlouvu. Jak? Třeba komunikací, na kterou nemusíte myslet.

3 minuty

Tolik v průměru ušetříte u každého uchazeče, protože ho nebudete muset založit ručně.

+ 21 % spolehlivost

Díky automatizované komunikaci už se vám nestane, že zaměstnanec nepřijde na směnu nebo uchazeč na pohovor.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba převzít kontakt z leadového formuláře na Facebooku nebo připomenout schůzku.

Jak vám zjednodušíme nábor?

Zakládání uchazečů z pracovních portálů

Stafio udrží pořádek v uchazečích o práci. Ať je jich 5 nebo 50, automaticky nováčka založíme v CRM včetně kontaktních údajů a dalších informací. Vy se pak v klidu rozhodnete, koho pozvete na pohovor. Umíme vytěžit odpovědi z nejpoužívanějších pracovních portálů, ale klidně i Facebooku nebo LinkedInu.

Kalendář a plánování pohovorů

Plavete v záplavě schůzek, pohovorů a úkolů? HR systém Stafio vám v nich udělá pořádek. Vše si naplánujete v chytrém kalendáři. Nastavte si automatické posílání SMS nebo e-mailů všem účastníkům a zajistěte, že vy ani vaši kolegové nebo uchazeči na společnou schůzku nezapomenou. Samozřejmost je integrace s Google kalendářem, Outlookem a dalšími platformami.

Naše REST API integrujeme kamkoliv

Máme zdokumentované a otevřené REST API, díky kterému nemáme problém připojit jakékoliv aplikace. Rozumíme si i s Integromatem nebo platformou Zapier. Leady tak mohou téct z Facebooku nebo odjinud. Naplánujte si demo, při kterém vám všechny možnosti Stafio ukážeme.

Komunikace s uchazeči a pracovníky

Komunikujte s uchazeči efektivně přes e-maily nebo SMS, hromadně i one to one. Stafio zvládne odeslat stovky tisíc zpráv měsíčně, umíme jména skloňovat do pátého pádu a samozřejmě sledovat míru doručení, otevření nebo prokliků. Dejte uchazečům automaticky vědět, že se blíží termín pohovoru a upozorněte zaměstnance na změnu služby rychle a efektivně. Pokud je ve vašem HR víc lidí, hodí se vědět, komu ze zájemců už jste volali a kdo ještě zbývá. Stafio tuto informaci přehledně zobrazí.

Scénáře a workflow na míru

Usnadněte novým zaměstancům rozkoukávání a pošlete jim uvítací e-mail nebo celou sadu. Požádejte uchazeče o doplnění údajů nebo výběr termínu na pohovor. Díky scénářům a nastavitelným workflow můžete automatizovat jakoukoliv činnost. Rádi vám ukážeme nejlepší postupy, jak si uvolnit ruce a celý nábor i management pracovníků zefektivnit.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet