Plánování směn a evidence docházky

Jak plánovat směny? Složitě v Excelu nebo snadno ve Stafio. Nechte zaměstnance rozebrat si směny, jak potřebují, nebo vše naplánujte sami. Automaticky pohlídáme, aby počet hodin nepřesáhl smlouvu ani zákoník.

Spokojení zaměstnanci

Vyšší flexibilita znamená spokojenější zaměstnance. Pomůžeme vám nastavit vstřícný systém směn.

15% snížení absencí

Vaši lidé mají neustále přehled, kdo má kdy směnu, a mohou si je prohodit. Proto se stává méně, že by někdo nedorazil.

100+ úkolů

Za vás náš systém zvládne sám. Třeba zda směna nepřekročí maximální počet hodin domluvený ve smlouvě.

Jak vám zjednodušíme plánování směn?

Směny pro váš pracovní rytmus

Nastavte režim a pak nechte zaměstnance, aby si směny rozebrali. Stafio se přizpůsobí dvou i třísměnnému provozu, poradíme si s krátkými a dlouhými týdny, víkendy i úplně nepravidelnou pracovní dobou.

Kontroly při obsazení

Jakmile zaměstance přiřadíte na směnu, Stafio zkontroluje celou řadu údajů, takže se vyhnete překvapením. Aplikace ověří, že má zaměstnanec platnou smlouvu a její dodatky jako je hmotná odpovědnost, měl dostatečnou přestávku nebo nemá propadlou lékařskou prohlídku.

Rezervace směn

Zaměstanci si na webu nebo v aplikaci mohou směny sami rezervovat. Vždy se jim zobrazí jen místa, která odpovídají jejich profilu a pracovní smlouvě. 

Flexibilní rozvržení pracovních kapacit

Ranní? Odpolední? Ať je noční, krátký nebo dlouhý týden, ve Stafiu budete mít vždy přehled, kdo ze zaměstanců dorazí.

Schvalování docházky

Píchačky vyšly z módy. Pokud potřebujete kontrolovat docházku, vybavte managera nebo někoho jiného mobilní appkou, kde jednoduše klikne, že všichni zaměstanci dorazili do práce. Docházku jde samozřejmě projít i později.

Import docházky

Pokud už používáte elektronický docházkový systém, záznamy z něj snadno vytáhneme a během importu zkontrolujeme vše co normálně. Třeba jestli zaměstnanec nepřečerpal hodiny, které má ve smlouvě.

Pro koho tu jsme?

Agentury práce >

Vysoká fluktuace zaměstanců a s ní spojené papírování? Stafio vám zrychlí nábor zaměstnanců a jejich administrativu stejně jako fakturaci klientům za odpracované hodiny.

Eventové agentury>

Veletrhy? Hudební akce? Kdykoliv potřebujete nárazově sehnat větší množství pracovníků a vše si naplánovat, Stafio je ten správný nástroj. Hodila by se zaměstnancům interní appka? Postaráme se o vývoj.

Personální agentury >

Stafio vám usnadní management zájemců od založení jejich profilu do CRM přes plánování pohovoru a výběrové řízení po vyplácení mzdy. Na míru připravíme i kariérní weby.

Gastro, restaurace & retail >

Kdo se ujme směny v obchodě a kdo bude v kuchyni? Díky Stafio už se vám nebude stávat, že někdo nedorazí. Posílejte svým zaměstancům automatické připomínky, aby věděli, kdy mají práci.

Úklidové & security agentury >

Evidence docházky, automatické počítání mzdy včetně bonusů za práci v noci nebo o víkendech. Stafio pohlídá i dodržování zákonných přestávek nebo třeba pojištění hmotné odpovědnosti pro ostrahu.

Pro vás >

Pokud ve své práci řešíte lidské zdroje, Stafio vám pomůže. Spojte se s námi, získejte demo na zkoušku a digitalizujte procesy, které doteď byly na papíře.

Chci Stafio zdarma vyzkoušet